تاریخ : 4 مارس 2020 - 11:58 - شناسه خبر : 32289 اخبار استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

اقامتگاه ها و مهمانسراهای این اداره از چرخه اقامت خارج شده است/رعایت نکات بهداشت فردی در دستور کار قرار گیرد

بهداشت فردی در درون سازمان و در برخورد با مراجعین باید مورد توجه ویژه کارمندان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: دومین نشست شورای سلامت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور محمدحسین ریاحی مدیرکل و اعضاء برگزار شد.

ریاحی با تاکید بر اینکه ویروس کرونا مدت زمانی است گریبانگیر مردم عزیز کشور و استان یزد شده است گفت: شورای سلامت در دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی نگاه ویژه ای باید به این موضوع داشته باشد.

وی با بیان اینکه وضعیت شیوع این بیماری بستگی به هوشیاری مردم دارد افزود: بهداشت فردی در درون سازمان و در برخورد با مراجعین باید به طور ویژه توسط کارکنان مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اطلاع رسانی، آموزش و ارتقاء سطح دانش جهت مقابله با ویروس کرونا در جامعه کار و تلاش استان را یکی از موثرترین راه های پیش گیری از انتشار ویروس کرونا دانست و افزود: در این زمینه پوستر، بروشور، بنر و کلیپ های آموزشی تهیه شده و در اختیار واحدهای تولیدی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه ساختمان های اداری این اداره هر روز دو نوبت جهت حال مراجعین محترم ضد عفونی می شود تا افراد ناقل این بیماری نباشند خاطرنشان ساخت: به علت جلوگیری از هرگونه تجمع تمامی اماکن فرهنگی، ورزشی و تفریحی این اداره کل در اقصی نقاط استان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام گردیده و وجوه اخذ شده به طرف های قرارداد بازپس داده می شود.

وی بیان کرد: تمامی اقامتگاه ها و مهمانسراهای این اداره از چرخه اقامت به طور کامل خارج شده و هیچ گونه پذیرشی تا اطلاع ثانوی در مکان های اقامتی صورت نخواهد گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از واحدهای صنعتی و تولیدی خواست تا فضاهای کار را ضدعفونی کرده تا کارگران عزیز با خیالی آسوده در محیط کار حاضر شوند.

لازم به ذکر است مدیرت امور اجتماعی و واحد آسیب های اجتماعی این اداره کل موظف شدن تا با هماهنگی با خانه بهداشت های کارگری، رابطین اجتماعی و … اقدامات لازم در محیط های کار و تلاش استان را انجام دهند.

ارسال نظر