تاریخ : 10 می 2022 - 13:17 - شناسه خبر : 34870 اخبار استان، اسلایدشو

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

متقاضیانی که نسبت به عدم دریافت یارانه اعتراض دارند به سامانه حمایت مراجعه کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آن دسته از هم وطنانی که به هر دلیلی یارانه آنها قطع شده است نسبت به ثبت اعتراض خود به سامانه https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آن دسته از هم وطنانی که به هر دلیلی یارانه آنها قطع شده است می توانند پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه ها، نسبت به ثبت اعتراض خود به سامانه https://hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و یا با شماره ۶۳۶۹ تماس حاصل نمایند.
این مقام مسئول استانی اضافه کرد: اعتراض متقاضیان ظرف مدت ۲ ماه بررسی و نتیجه در همان سایت به اطلاع شخص می رسد.
محمدرضا فلاحتی تاکید کرد: شهروندانی که از سال ۱۳۹۳ به بعد یارانه آنها قطع شده است در صورتی که حساب بانکی آنها قدیمی، مسدود و یا مشکلی نداشته باشد می توانند با مراجعه به سامانه اعتراض خود را به ثبت برسانند.
وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور تصریح کرد: یارانه کمک معیشتی به حساب مردم واریز شده و فعلا تا آزادسازی قیمت ها امکان برداشت وجود ندارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: برای سه دهک کم‌درآمد هر نفر ۴۰۰ هزار تومان و برای دهک های بالاتر به هر نفر ۳۰۰ هزار تومان کمک معیشتی نقدی در نظر گرفته شده است؛ یعنی یک خانواده سه نفر که در سه دهک کم درآمد قرار دارند و باید یک میلیون و ۲۰۰ هزارتومان دریافت کنند، در صورتی که از وام ۱۰ میلیون ریالی یارانه خود استفاده کرده باشند مبلغ ۳۵۰ هزار ریال نیز به عنوان اقساط از آنان کسر می گردد.
وی ادامه داد: یارانه کمک معیشتی برای حمایت از مردم است و بعداً به کالابرگ تبدیل می شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر