تاریخ : 18 آگوست 2022 - 7:10 - شناسه خبر : 35173 اخبار استان

در راستای اجرای طرح تبیین روایت جهاد، رقابت خدمت؛

برگزاری نشست مدیرکل دفتر امور استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران استان یزد

در راستای اجرای طرح تبیین “روایت جهاد ، رقابت خدمت” مدیر کل دفتر امور استان ‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «حبیب اله جلیلی» مدیر کل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هدف از برگزاری این نشست را ارزیابی عملکرد مدیران عضو شورای هماهنگی استان عنوان کرد و افزود: ارزیابی  استان ‌ها بر اساس  برنامه های اولویت دار وزارتخانه که به استانها ابلاغ شده است انجام می شود.

وی اجرای طرح تبیین “روایت جهاد ، رقابت خدمت”را اقدامی مؤثر برای رسیدن به یک فهم مشترک در جهت ارتقای عملکرد شورای هماهنگی مدیران استانی، رفع مسائل و مشکلات جامعه هدف از طریق هم افزایی و تبدیل  مصوبات  شاخص شورای هماهنگی استانها به الگوی  قابل اجرا در کشور عنوان کرد.

وی گفت: انتظار داریم جلسات شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌ های تابعه در استانها با حضور مقامات استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی  با نگاه رفع مسائل و مشکلات جامعه هدف به صورت منظم و هدفمند برگزار شود.

جلیلی روایت جهاد را گفتمان و رویکرد مؤثر همه مدیران امروز در سطح وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و افزود: تشریح فعالیت ها و اقدامات به منظور ترغیب و ایجاد رقابت بین مدیران در ارائه خدمات مطلوب به مردم است.

در این نشست تخصصی، محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان اینکه تشکیل شورای هماهنگی ادارات در استان در راستای تحقق برنامه های عملیاتی ارزشمند و اثر بخش بوده است، مهم ترین اقدامات، چالش ها و برنامه های پیش روی استان را به سمع و نظر حاضرین در نشست رساند.
وی با بیان اینکه سعی شده است در استان یزد با همکاری، همفکری و هم افزایی که بین مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت وجود دارد، خدمات رسانی بهتری به مراجعین صورت گیرد.
فلاحتی در انتهای این نشست ابراز امیدواری شد تا با جمع بندی نظرات، تجربیات و اقدامات خلاقانه و مبتکرانه ای که در شوراها انجام می گیرد، با نقد و بررسی دقیق تر و جامع تر و رفع موانع پیش رو نتایج قابل قبولی حاصل گردد تا شوراها به سمت «عملیاتی محور شدن فعالیت ها» و تحقق طرح «روایت جهاد-رقابت خدمت» هدایت و شتاب بیشتری بگیرد .

اخبار مرتبط

ارسال نظر